Joygame’in En Sevilenleri WOB & BOI

Merhaba WOB & BOI Severler;

Bildiğiniz üzere ya da bilmeyenler için tekrarlayalım, WOB yani World Of Battles’a PLUS ( VIP ) üyelik geldi. Bu Orta Çağ’ın çöküşü acaba VIP üyelik ile kalkınışı mı(?) demeliyiz, bilemedim. Gelin bu Kadim Yazıtlar’ından biri olan özel teklifi savaş Lord’ları için değerlendirelim.

Öncelikle bu VIP hesaba nasıl sahip olabilirsiniz, bu hesap sizlere ne gibi avantajlar sağlar kısmından başlamak istiyorum.
Oyuna giriş yaptıktan sonra ekranın sol altında yer alan “Wob Plus Hesabı Edin” kısmına tıklıyorsunuz ve “WoB Plus Hesabı” almanız için aşağıda ki gibi bir pencere açılıyor.


Daha önceden PLUS hesabınız bulunuyor ise yukarıda görmüş olduğunuz “Kalan Süre” bölümünden PLUS özelliğinizin bitmesine ne kadar kaldığını görebiliyorsunuz. Hemen altında görmüş olduğunuz “Çarpışmalardan %30 daha fazla deneyim puanı ve altın kazanabiliyorsunuz. Tüm Nakit Mağaza ürünlerinde %10 oranında bir indirime sahip oluyorsunuz. Birlik türlerindeki sınırlamalar kaldırılıyor. Savaşlarda kullanmış olduğunuz Tanrının Gazabı ve Sır Kalkan’ının verimliliği %115 oranında artıyor. Her zaferiniz de Global Harita’da kullanacağınız %30 oranında bir Kontrol Puanının sahibi oluyorsunuz.

WOB PLUS hesabına sahip olabilmeniz için dilerseniz Cevher(GEM-Nakit Para) veya Altın (Gold) kullanabilirsiniz. WOB PLUS hesabının 3 farklı (süreli) üyeliği bulunmaktadır, bunlar;

• 1 Hafta (WOB Plus üyeliği için 125 Cevher)

• 1 Ay (WOB Plus üyeliği için 400 Cevher ya da 100.000 Altın)

• 3 Ay (WOB Plus üyeliği için 1000 Cevher ya da 300.000 Altın’a ihtiyacınız vardır.)

WOB Plus Hesabınızın ne zaman biteceğiniz düşünmeden kendisinin süresi bittiği zaman tekrar yenilenmesini istiyorsanız da aşağıdaki ekran görüntüsünde bulunan “Kendiliğinden Yenilen” kısmını “Açık” konumuna getirebilirsiniz. WOB Plus Üyeliği almak için; “WOB Plus Hesabı Edin” kısmına bastıktan sonra PLUS üyeliğinizi almanız için sizlere seçenekler aşağıdaki gibi sunulmaktadır.


WOB Plus hesabınızı almak için yukarıda yer alan kısıma tıkladığınızda karşınıza aşağıdaki gibi bir ekran gelecektir.

Bu kısımda 1 Haftalık WOB Plus hesabı alabilmeniz için sizden 125 Cevher (GEM) istenmektedir. Eğer yeterli miktarda Cevher’e sahipseniz “AL” butonuna tıklayarak WOB Plus hesabını alabilirsiniz. Eğer yeterli miktarda Cevheriniz yok ise “Cevher Edin” butonu ile hesabınıza “Cevher” yükleyebilirsiniz. WOB Plus üyeliğini aldıktan sonra oyuna tekrar giriş yapmanız gerekmektedir. Oyuna tekrar giriş yaptıktan sonra WOB Plus hesabınızın son görüntüsü aşağıdaki gibi olacaktır.


Artık sizde bu avantajdan dilediğinizce faydalanabilirsiniz.
Cevher almak istiyorum diyenlere; Joypara sayfamızdan kendilerine uygun ödeme seçeneğini seçmelerini, gerekli JP’leri satın almalarının ardından Joypara sayfamızdaki “Cüzdanım” bölümünden almış oldukları JP’leri “World of Battles” Para birimi olan Cevher’e çevirmelerini, 10.000 JoyPara ile, 500 Cevher elde edebileceklerini söylemek (hatırlatmak) isterim. Belirtilen işlemlerin ardından oyuna girdiğinizde üst sağ kısımda sahip olduğunuz cevher miktarını görebilirsiniz. Sahip olduğunuz Cevher ile VIP üyelik, Kontrol Puanı Paketi ve dilediğiniz eşyayı satın alabilir ve bu değerli eşyaların sahibi olabilirsiniz.

World of Battles İndir

Şimdi gelelim, BOI yani Battle of Immortals’a…
Bir önceki bloğumda anlatmış olduğum BOI bu yaz çok konuşulacak gibi, neden diyecek olursanız yabancı sunucularında bulunduğum yaklaşık 5 yıllık olan bu oyun Türkçe olarak Joygame sayesinde bizlerle yani tüm oyun severler ile buluşacak buluşmasına ama sizde hak verirsiniz ki bir oyunun yayıncı firması olmak da zor, neyse çok uzatmadan duyumlarımı sizlerle paylaşmak isterim, duyumlarıma bakılacak olursa Mayıs ayı gibi BOI ile kapalı beta deneyimi yaşayacağımızı tahmin etmekle beraber oyuncuların hangi sınıfa yöneleceği merakımı da gizleyemiyorum diyebilirim.
Evlilik sisteminin olması da benim gibi bayan oyuncuların da ilgisini bir hayli çekeceği görüşündeyim. İlk bakışta karışık gözükse de bağımlılık yapan, zaman zaman hırslandıran bu mmorpg oyunu çok yakında bizlerle olacağa benziyor. Şimdilik benden bu kadar tüm oyun severlere iyi bir hafta dileğimle… 🙂

Reklamlar
Categories: [ArweNN] JOYGAME | Etiketler: , , , , , , , , , | Yorum bırakın

Yazı dolaşımı

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

WordPress.com'da ücretsiz bir web sitesi ya da blog oluşturun.

%d blogcu bunu beğendi: