Wolfteam ve gnçtrkcll’in İş Birliği İle Hediye Paketi !

Joygame’in en çok ilgi gören oyunlarından biri olan Wolfteam ve gnçtrkcll birleşti ve ortaya 25TL değerinde “Wolfteam Oyun Paketi” çıktı. Bitmedi! diye devam eden reklamlar vardır ya hani 🙂 nedense kendimi öyle hissettim hissetmesine ama bitecek gibi de değil, aşağıda görmüş olduğunuz gibi Turkcell’e geçiş yapan herkes 200TL değerinde Joygame oyun paketi kazanıyor. Kısacası Wolfteam’ciler Turkcell’e kazanıyor!


Ücretsiz fps oyunu olan Wolfteam “Oyun Paketi Kazan”

Turkcell Joygame Wolfteam Oyun Paketi Uygulaması Katılım Koşulları

Kampanyaya nasıl katılacağım?

28 Ocak 2013 tarihinde başlayan Turkcell Facebook hayran sayfasında, ilgili sekmede yer alan kurguda sayfayı uygulama içinden beğenen kullanıcılar 25 TL değerinde Joygame Wolfteam oyun paketi hediye kazanıyor. Turkcell hatta sahip olmayan fakat kampanya dahilinde Turkcell’e geçiş yapan kullanıcılar sayfayı beğendikten sonra 200 TL değerinde Joygame oyun paketi kazanıyor..

Kampanya Katılım Şartları

1. Turkcell Facebook hayran sayfasında üzerinden gerçekleşen “Turkcell Wolfteam Oyun Paketi” isimli kampanya, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.

2. Katılımcı kampanyaya internet yolu ile katılmakla, uygulamada yer alan kullanım şartları ve gizlilik kurallarına uymayı peşinen kabul ve taahhüt eder.

3. Katılımcı, yarışmaya katılmakla Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından kişisel bilgilerinin toplanmasına ve saklanmasına rıza göstermiş sayılır.

4. 18 yaşından küçük olanlar bu kampanyaya katılamaz. Katılmış olmaları ve hediye kazanmaları halinde kazanmış oldukları hediye kendilerine verilmez. Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş., 18 yaşından küçüklerin kampanyaya velilerinden veya kanuni temsilcilerinden izin almadan kampanyaya bilgi sunmalarından ya da katılmalarından sorumlu tutulamaz.

5. Kampanyaya katılım ücretsizdir. Kampanyaya ve yarışmaya katılım için ürün, paket, hizmet vs. satın alma zorunluluğu yoktur.

6. “Turkcell Wolfteam Oyun Paketi” kampanyası, 1 ödüllü kategoriden oluşmaktadır. Kazanma şartlarını karşılayan kişiler ödülün sahibi olacaktır. Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş., kendi insiyatifi ile ve/veya elinde olmayan herhangi bir nedenden ötürü, kampanya ödüllerini, eşdeğerli ya da daha yüksek/alçak bedelli başka bir ödül ile değiştirme hakkına sahiptir.

7. Ödüller, kullanıcının kurguyu tamamlanmasının ardından, katılım koşullarda yer alan tüm koşulları sağlayan katılımcılara verilecektir.

8. Kampanyanın bitiş süresi Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş tarafından belirlenecek ve ilgili sekmede katılımcılara bildirilecektir. Kampanyanın süresi hediye oyun paketi kodu sayısı ile sınırlandırılmıştır. Hediye oyun paketi kodları bittiğinde kampanya son bulacaktır.

9. Kampanya süresince bir kişi, yalnızca bir defa ödül kazanılabilecektir.

10. Katılımcı, Joygame üyeliğinin doğruluğundan kendisi sorumludur. Bilgileriwww.joygame.com tarafından doğrulanmadığı takdirde Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş tarafından hediye kazanma hakkını kaybetmiş olacaktır.www.joygame.com tarafından oluşacak olan aksaklıklardan Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. kesinlikle sorumlu tutulamaz.

11. Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş, katılımcının üyeliğini ya da site kullanımını Kampanya Şartları’na veya yasalara aykırı olarak kullandığını tespit ederse veya yetkili mercilerce bu konuda bir tespit veya inceleme talebi gelirse, katılımcı ile ilgili bilgileri yetkili makamlara bildirmek hakkına sahiptir.

12. Kampanya şartları ile ilgili ihtilaflarda İstanbul Merkez Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

13. Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş kampanya boyunca, yarışma sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yapıldığını ya da haksız yollardan kayıt oluşturulduğunu tespit etmesi durumunda, ilgili yarışmacının o güne kadarki bütün kampanya verilerini, hiçbir uyarı yapmaksızın iptal etme hakkını saklı tutar.

14. Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş, herhangi bir zamanda kampanya koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve gerekçe belirtmeksizin iptal etme, durdurma ve sona erdirme hak ve yetkisine sahiptir. Kampanyaya ilişkin değişiklikler Turkcell Facebook hayran sayfasında duyurulacaktır.

15. Kazanılan ödül başkasına devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez.

16. Katılımcılar tüzük veya yönetmelik ile yerel hukuk uygulamalarına aykırılık teşkil etmeyeceğini, kişisel ve biyografik bilgileri ihtiva etmeyeceğini taahhüt ederler. Herhangi bir aykırılık durumunda ve 3. kişilerin zarar görmesi halinde tüm sorumluluk katılımcıya ait olacaktır.

17. Katılımcıların kampanyaya katılmak için gönderecekleri oy ve yapacakları başvurularla ilgili her türlü ortamdaki iletişim sorunları nedeniyle, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Kampanyanın yürütülmesini etkileyecek derecede meydana gelebilecek her türlü donanım ve yazılım problemlerinden, bilgisayar bozukluklarından, telefon, kablo, uydu, ulaşım ağı, elektronik, kablosuz ya da Internet bağlantılarında Internet Servis Sağlayıcı kaynaklı meydana gelebilecek her türlü hata, kısıtlama, tahrif olmuş, bozulmuş veya hatalı data gönderilerinden, elektronik posta, sms gönderme hatalarından, kayıp, gecikmiş, tutulmuş e-postalardan, web sayfasına veya internet erişimindeki aksaklıklardan, yarışmanın gidişatını etkileyecek şekilde; ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, gerek insan gerek insan dışı kaynaklı tahrif, bilgisayar korsanlığı, hırsızlık, virüs, böcek kaynaklı müdahalelerden dolayı ortaya çıkacak zararlardan, yarışmada kullanılacak herhangi bir elektronik posta adresinin zarar görmesi, ortadan kalkması, veya ulaşılamaması nedeni ile kampanya uygulamasının zarar görmesinden, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş katılımcıların kendileri veya başkalarının bilgisayarını kullanmaları sırasında veya web sayfasının kullanımından dolayı maruz kalabilecekleri zararlardan ötürü hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

18. Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş, kampanya boyunca kampanya, oylama, davet, istek sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek bilgisayar teknolojileri kullanan, hile yapan veya haksız yollardan kayıt oluşturduğunu tespit etmesi durumunda, ilgili katılımcıyı/finalisti kampanyadan ve sıralamadan çıkarma hakkına sahiptir.

19. Katılımcılar kampanyaya yalnızca kendileri adına katılabilirler. Başkası adına katılım yapılamaz.

20. Kampanya ve içeriğinin tüm hakları, münhasıran Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş’ye aittir.

21. Ödülleri kullanım koşullarına uygun olarak kullanmak katılımcının sorumluluğundadır. Kullanım koşullarına aykırı hareket etmek nedeniyle ortaya çıkacak sorunlardan Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş sorumlu değildir.

22. Katılımcılar yarışmaya katılırken verdiği iletişim bilgilerinin neticesinde ilgili kişilerden telefon / e-posta / SMS / posta yolu ile kendi sektörlerinden gelecek teklifler ve tanıtımlar hakkında bilgilendirilmeyi kabul ederler.

23. Kampanyaya katılan herkes yukarıda belirtilen kampanya şartlarını kabul etmiş sayılır.

Categories: [ArweNN] JOYGAME | Etiketler: , , , , , , | Yorum bırakın

Yazı dolaşımı

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

WordPress.com'da Blog Oluşturun.

%d blogcu bunu beğendi: